Zespół lekarzy specjalistów
i nowoczesne rozwiązania

gwarancją Twojego bezpieczeństwa
i precyzji leczenia!

Nowoczesna stomatologia w Chorzowie

STOMATOLOGIA STENCEL to zespół doskonałych specjalistów z zakresu stomatologii, ortodoncji, implantologii, endodoncji, protetyki i chirurgii, oraz wykwalifikowana asysta. To osiem dobrze wyposażonych gabinetów stomatologicznych i pracownia radiologiczna, zlokalizowane w Chorzowie, przy ul. Karpińskiego 3.

Wykonujemy zabiegi w znieczuleniu takie jak: ekstrakcja ósemki (chirurgiczne usuwanie zęba mądrości), leczenie mleczaków, leczenie zębów stałych, implantacja, odbudowa kości, resekcja wierzchołków korzeni. Pełny zakres naszych usług znajdziesz w cenniku. 

Eksperci anestezjologii

Leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym jest komfortowe i bezstresowe dla pacjenta, jednak równie ważne jest to, by było bezpieczne. Zdrowie masz jedno, więc warto rozsądnie wybrać gabinet stomatologiczny, w którym poddasz się zabiegom w narkozie.

Sukces leczenia i bezpieczeństwo gwarantują w STOMATOLOGII STENCEL doświadczeni i wysoko wykwalifikowani specjaliści. Przeprowadziliśmy już setki zabiegów w znieczuleniu ogólnym. Nad Twoim zdrowiem będzie czuwać zespół złożony z lekarza anestezjologa, lekarza stomatologa, pielęgniarki anestezjologicznej i asystentki stomatologicznej. Profesjonalna kadra zadba również o Twoje samopoczucie. Bez obaw, jesteś w najlepszych rękach!

Nowoczesny gabinet stomatologiczny

Każdy z gabinetów STOMATOLOGII STENCEL jest wyposażony w nowoczesny sprzęt. Na co dzień korzystamy z mikroskopów Zeiss, skanera wewnątrzustnego iTero, laserów stomatologicznych. Na miejscu posiadamy pracownię radiologiczną, w której wykonujemy badania RTG i tomografię komputerową. To dla Ciebie oszczędność czasu i gwarancja jak najmniej inwazyjnego, bezbolesnego, a zarazem skutecznego leczenia stomatologicznego.
Dzięki zaawansowanym technologiom możemy precyzyjnie zaplanować leczenie i kontrolować jego postępy na każdym etapie. Podczas zabiegów w narkozie na bieżąco śledzimy odczyty parametrów życiowych i dbamy o Twoje bezpieczeństwo. Czuwamy nad Tobą również po wybudzeniu, by wyeliminować ryzyko powikłań i mieć pewność, że wrócisz do domu w dobrej kondycji.

POZNAJ OPINIĘ NASZYCH PACJENTÓW

Twoje zadowolenie, komfort i zdrowie są dla nas najważniejsze!
Przeczytaj opinie pacjentów, którzy nam zaufali: 

Pełen profesjonalizm. Nie myślałam, że wyjdę od dentysty z uśmiechem na twarzy. Zabieg w narkozie = zero stresu i bólu. Polecam w 100%!

Karolina

Z czystym sumieniem mogę polecić Stomatologię Stencel. Cierpliwi lekarze, którzy potrafią rozładować atmosferę. Zdecydowanie polecam!

Dariusz

Wspaniała obsługa! Mimo obaw przed narkozą, personel sprawił, że poczułam, że dobrze trafiłam. Zabieg wykonany szybko i bezboleśnie.

Anna
0
Zadowolonych Pacjentów
0
Wyspecjalizowanych Lekarzy
0
W pełni wyposażonych gabinetów
0
Lat doświadczenia